Як підготувати дитину до свята

Як підготувати дитину до свята

Міньйони.Святковий декор

Робота Олесі Тимченко-Домброван,Одеса Холодный фонтан

Як підготувати дитину до свята — робимо святковий календар

Незабаром День народження дитини і Ви точно знаєте як ваш син чи дочка чекає на це свято). Пропонуємо Вам маленький секрет як зробити очікування не таким довгим та нудним, а відчуття радості ще більшим.

Святковий календар — це гарна ідея для Вас та дитини.

То як же його зробити?!

Потрібно декілька листків формату А4,олівці, фломастери,маркери,надувні кульки

кнопки чи скрепки.

За декілька днів до Дня народження починаємо створювати святковий календар. Фломастерами розмальовуємо папір,пишемо на ньому цифри ( кількість днів до дня народження),на основній сторінці малюємо торт та свічку з кількістю років. Скріплюємо все це скрепками ,можна дираколом пробити дірочки і зв’язати весь календар гарними стрічками.

Якщо дитина вже вміє читати — можна ускладнити процес, написавши різні завдання в цей день чи невеличкі загадки.Наприклад, незабаром до тебе завітає в гості твій улюблений мультигерой).І приготувати щось з атрибутики улюбленого героя дитини.Якщо це міньйони, то можна приготувати кульки з ними https://kidfun.com.ua/product-category/vecherinki/minion/

і придумати історію, що сам герой ( якщо Ви плануєте аніматора) прийде на День народження . Або Ваша фантазія. Це може бути : тебе очікує солодкий сюрприз завтра якщо сьогодні твоя кімната буде чиста.Звісно, такі ігри для дітей для дітей, які ще ходять в садочок.Але для дітей більш старших можна придумати якісь свої загадки та можливо крокові інструкції.

Кожного дня дитина зранку зриває по одній сторінці, наближаючи День свого Дня народження + виконує завдання.

Якщо є Ви плануєте солодкий сюрприз, то в нас можна купити вафельний декор з мультигероями : https://kidfun.com.ua/product-category/vaflia/

А також, в День народження потрібно декорувати кімнату. Звісно, під час сну дитини, щоб для неї був справжній сюрприз.

В нас можна замовити різні гірлянди та іншу святкову атрибутику: https://kidfun.com.ua/product-category/vecherinki/

Натхнення Вам та нових цікавих ідей)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *